Byrå England

479869

BYRÅ, omkring 1800, England, fanréad i mahogny, stenskiva, förgyllda beslag, höjd ca 82, 115x56 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Kortsida delvis blek, ytskador, ngt lösa mässingsinläggningar, mässingsinläggningsdel saknas, skivans långsida (bakre) med nagg

Möbler, Skåp, byråer

Byrå England

Budhistorik (5 bud)
3435558
700
3435435
650
3433541
3424766
3424765

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.