Vitrinskåp 1800-talets andra hälft

479866

VITRINSKÅP för hörn, 1 par, 1800-talets andra hälft, rotfanér med intarsia, höjd ca 192, 91x54 cm

Skador, lösa delar, lagningar, nyckel finns

Möbler, Skåp, byråer

Budhistorik (3 bud)

3426123
550
3425114
500
3424325

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.