Siri Rathsman

479864

SIRI RATHSMAN (1894-1974): (2) Kompositioner, signerade och numrerade, färglitografier, bladmått ca 56x76 cm

Något vågigt blad, oramade

Siri Rathsman

Budhistorik (10 bud)
3439096
750
3438784
700
3438767
650
3429864
600
3438766
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.