Siri Rathsman färglitografier

479862

SIRI RATHSMAN (1894-1974): (2) Kompositioner, signerade och numrerade, färglitografier, bladmått ca 56x76 cm

Något vågigt blad, oramade

Siri Rathsman färglitografier

Budhistorik (8 bud)
3437080
650
3429886
600
3429886
550
3437079
500
3429886
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.