Byrå sengustaviansk stil

479857

BYRÅ, sengustaviansk stil, omkring 1900-talets mitt, fanerad i mahogny, mässingsbeslag, stenskiva, höjd ca 72, 86x46 cm, nycklar medföljer

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Byrå sengustaviansk stil

Budhistorik (6 bud)
3429948
3429566
900
3429237
850
3428848
650
3424908
600

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.