Byrå gustaviansk stil

479855

BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, profilerad skiva i sten, rutfanér, dragbeslag i patinerad mässing i form av lagerkransar, höjd ca 80, 90x47 cm

Slitage/märken, mindre fanérskador, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (12 bud)
3430107
850
3430190
3430107
750
3430186
700
3430107
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.