Roland Svensson

479854

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Blankt sund och natthamn", signerad roland S, 51/360, färglitografi, ca 30x44 cm

Fack 10

Roland Svensson
Budhistorik (7 bud)
3419829
1 700
3421606
1 600
3419829
3419576
3419487
750

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.