Trädgårdssoffa

479853

TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets andra hälft, bemålat järn, hopvikbar, höjd ca 88, sitthöjd 43, 48x126 cm

slitage

Diverse, Metall, Möbler

Rum 8

Trädgårdssoffa

Budhistorik (26 bud)
3430242
3 400
3430241
3 200
3430237
3430235
2 800
3430233
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.