Roland Svensson färglitografi

479851

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Säljägarna" ("The Hunters"), signerad roland S, provtryck, färglitografi, ca 24x39 cm.

Rum 15

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (10 bud)
3430201
1 600
3421597
3429499
3421597
1 400
3429498
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.