Sven X:et Erixson

479848

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): ''Akvariet'', signerad Sven Erixon, 26/360, färglitografi, ca 40x69 cm

Fack 6

Sven X:et Erixson
Budhistorik (10 bud)
3428721
2 400
3429838
3428721
3427447
3426537

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.