Bengt Lindström litografi

479847

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad och numrerad 70/150, litografi, ca 75x42 cm

Fack 15

Bengt Lindström litografi
Budhistorik (19 bud)
3430630
3430426
1 900
3430389
1 800
3430416
1 700
3430389
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.