KG Nilsson färglitografi

479845

K-G NILSON (född 1942): Komposition, signerad och daterad KG Nilsson 1985, 81/100, färglitografi, bildmått ca 32x92 cm

Fack 31

KG Nilsson färglitografi
Budhistorik (15 bud)
3430118
3429736
950
3430117
900
3429736
850
3429891

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.