Golvlampa 1900-talet andra hälft

479840

GOLVLAMPA, med uplight, ca 1970-tal, mässing med delvis läderklädd stommed, med tre ljupunkter, Märkt B7071, höjd ca 170 cm

Slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Budhistorik (4 bud)

3430449
3430447
550
3430364
500
3419513

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.