Brasskydd

479839

BRASSKYDD, BRASUTENSILIER, 5 dlr, tidigt 1900-tal, 1900-talets andra hälft, mässing samt zinkplåt, höjd brasskydd ca 30, 65x35 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage.

Diverse

Rum 3

Brasskydd

Budhistorik (22 bud)
3430787
1 800
3430743
1 700
3430743
1 400
3430317
1 300
3430317

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.