Philip von Schantz färglitografi

479836

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med krusbär, färglitografi, signerad v Schantz 81, provtryck, ca 26x34 cm

Fack 29

Budhistorik (13 bud)
3430800
3430267
3430267
1 900
3428946
1 800
3428946
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.