Vikskärm jugend

479833

VIKSKÄRM, fyra delar, jugend, 1900-talets första hälft, höjd ca 220, bredd ca 63 cm vardera

skador

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Vikskärm jugend

Budhistorik (18 bud)
3429709
4 200
3429811
3429709
3 800
3429806
3 600
3429709
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.