Golvlampa 50-tal

479832

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, svartlackerad, detaljer i mässing, tre armar, gjutarstämplad Eskiltuna Elektro Fabrik AB, höjd ca 160 cm

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Golvlampa 50-tal

Budhistorik (19 bud)
3430796
3430792
2 800
3430751
2 600
3430459
2 400
3430424

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.