Design Arne Jacobsen Sjuan

479830

ARNE JACOBSEN, "Sjuan", modell 3107, stolar, 7 st., svartlackerade, Danmark, benställning i krom, sitthöjd ca 43 cm

Senare lackerade, repor, slitage, en stol med kraftiga repor, en stol med genomgående skada

Möbler, Stolar, Design

Hylla 9

Design Arne Jacobsen Sjuan

Budhistorik (19 bud)
3430072
5 800
3429895
5 600
3429895
5 400
3428263
5 200
3428263
4 800

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.