Bertil Fridhagen Bodafors bokhylla

479828

BERTIL FRIDHAGEN, bokhylla, 1960-tal, Svenska möbelfabrikerna Bodafors, fanerat i valnöt, 2-delat, underdel med 3 lådor samt hyllförvaring bakom dörrar, brännmärkt, nyckel saknas, totalhöjd 187, 130 x 40/25 cm

Bruksslitage, något tryckmärke

Möbler, Hyllor

Rum 9

Budhistorik (12 bud)
3427587
3426960
3427586
3426960
650
3427585
600

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.