Christian Dior armbandsur

479826

CHRISTIAN DIOR, armbandsur, förgyllt, quartz, svart urtavla, mineralglas, boett märkt 46 15 03, 150423, diameter 21 mm, originalband i svart skinn

Etiketter samt originaletui medföljer, armband med kraftigt slitage

Fashion, Klockor/Ur

Christian Dior armbandsur

Budhistorik (8 bud)
3429126
750
3425505
700
3425505
550
3428971
500
3425505
450

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.