Stolar barock 1800-tal

479820

STOLAR, 1 par, 1800-tal, barockstil, genombruten träskuren dekor av bl a kartusch med fransk lilja, klädsel i gyllenläder, sitthöjd ca 51 cm

Sprickor, orangrepp, klädsel med skador

Möbler, Övriga möbler

Rum 11

Stolar barock 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

3430435
3418871

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.