Mårten Andersson akvarell

479817

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): Blåklockor, signerad Mårten A, akvarell på papper, dagermått 67x24,5 cm

Konst, Teckningar

Rum 13

Mårten Andersson akvarell

Budhistorik (15 bud)
3435925
5 800
3435922
5 600
3435919
5 400
3435910
5 200
3435917
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.