Matbord 1900-tal

479816

MATBORD, 1900-talets första hälft, gråmålat, på hjultrissor, höjd 79, diameter 128, totallängd med 2 iläggskivor 240 cm

Slitage och skador

Möbler, Matbord

Matbord 1900-tal

Budhistorik (18 bud)
3427452
2 800
3429627
2 600
3427452
3429626
3427452
1 800

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.