Skrivbyrå med vitrindel

479815

SKRIVBYRÅ, med vitrinöverdel, 1800-talets första hälft, England, fanérad i mahogny, förgyllda beslag, höjd ca 215, 108x50 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Inredning saknar enstaka dragknoppar, nyckelbussning saknas, lagningar, sprickor, skador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 16

Skrivbyrå med vitrindel

Budhistorik (6 bud)
3434939
2 400
3427790
3427790
1 600
3427789
3427193
500

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.