Kustbild med figurer oljemålning

479814

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Holland, 1800-tal): Kustbild med figurer, olja på pannå, ca 24x30 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 14

Budhistorik (19 bud)
3431521
1 700
3429329
1 600
3431520
3429329
1 400
3425001
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.