Mosse Stoopendaal oljemålning

479809

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Räv i vinterlandskap, signerad Mosse Stoopendaal, olja på duk, ca 33x45,5 cm

Dubblerad, smärre retusch

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Mosse Stoopendaal oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3435143
6 600
3435112
6 400
3435111
6 200
3435110
5 200
3435070
4 200

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.