Mosse Stoopendaal oljemålning

479808

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Gråtrutar, signerad och daterad Mosse Stoopendaal 1943, olja på duk, ca 46x55 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Mosse Stoopendaal oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3435720
6 600
3435705
6 400
3435704
6 200
3435675
6 000
3435674
5 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.