Spegel rokokostil

479801

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, rokokostil, förgylld och bronserad, dekor i pastellage, tvådelat glas folierat, ca 90x39 cm

Sprickor, foliering med skador

Speglar

Rum 4

Spegel rokokostil

Budhistorik (18 bud)
3435373
1 300
3433656
3428708
3428707
3424797
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.