Einar Jolin stockholm akvarell

479794

EINAR JOLIN (1890-1976): Utsikt från ateljen, Stockholm, signerad och daterad Einar Jolin 1954, akvarell, ca 31x38 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Budhistorik (25 bud)
3430027
32 000
3430009
31 000
3429968
30 000
3430006
29 000
3429968
28 000

Slutpris SEK:
32 000
3 222 EUR, 3 661 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.