Fåtöljer

479793

FÅTÖLJER, 1 par, 1920/30-tal, 20-talsklassicism, betsad björk, träskuren dekor, klädsel i ylletyg, sitthöjd ca 44 cm

Klädsel med slitage/skada

Möbler, Fåtöljer

Rum 4

Fåtöljer

Budhistorik (17 bud)
3430339
3 200
3430332
3430174
2 800
3429776
2 600
3429593
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.