Skrivbord Peter Løvig Nielsen

479786

PETER LØVIG NIELSEN, skrivbord, Danmark. 1900-talets andra hälft, fanerad med teak, lådor på framsida, lucka och hylla på motsatt sida, uppsvängd kant, beslag på fotkoppling. höjd ca 89, 150x74 cm nyckel finns

Fläckar och märken

Möbler, Kontorsmöbler, Design

Rum 2

Skrivbord Peter Løvig Nielsen

Budhistorik (22 bud)
3430011
7 000
3430008
6 800
3430001
6 600
3429999
6 400
3429997
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.