Snedklaffsekretär ek 1700-tal

479783

SNEDKLAFFSEKRETÄR, ek, 1700-tal, 5 lådor, fällbar klaff med skrivinredning, bemålad i grått, beslag i brons, höjd ca 97,96x52 cm

Senare bemålad, slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Snedklaffsekretär ek 1700-tal

Budhistorik (57 bud)
3430161
8 400
3430159
8 200
3430152
8 000
3430148
7 800
3430146
7 600

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.