Byrå gustaviansk stil

479754

BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, hauptstil, konturerad skiva i kolmårdsmarmor, 3-lådig, höjd ca 84, 110x48 cm

Skiva med obetydligt nagg, senare bemålad

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
3430768
3 600
3425965
3 400
3420515
3420513
3419381

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.