Pokaler/glas

479745

POKALER / GLAS, 5 st., 18-1900-tal, med slipad dekor av bl.a. frimurarnas symboler, höjd ca 15,5-22 cm

Nagg, repor

Glas, Övrigt glas

Pokaler/glas

Budhistorik (1 bud)

3419422
2017-08-18 13:53:15

2017-08-25 kl 14:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.