Bertel Nordström oljemålning

479743

BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): Kustvy, signerad och daterad Bertel Nordström 1944, olja på duk, ca 54x65 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Bertel Nordström oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3441287
1 400
3441271
1 300
3441146
3441269
3441146

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.