Bertel Nordström oljemålning

479742

BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): Kustvy, signerad och daterad Bertel Nordström 1956, olja på duk, 60x72 cm

mindre krackeleringar

Geijersgatan 14, Göteborg

Bertel Nordström oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3439668
600
3439666
500
3439664
450
3439661
3439658

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.