Gunnar Zilo oljemålning

479740

GUNNAR ZILO (1885-1958): Stilleben, signerad och daterad Zilo -53, olja på pannå, 59x48 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Gunnar Zilo oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3440316
2017-08-31 11:21:27
500

2017-08-31 kl 14:15
Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.