Leopold Fare oljemålning

479736

LEOPOLD FARE (1926-1996): Landskap med hus, signerad Fare, olja på duk, 82x64 cm

Leopold Fare oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3428014
3441394
3428014
1 400
3441389
1 300
3428014

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.