Maja Braathens

479734

MAJA BRAATHEN (1896-1973): Kustmotiv, signerad, olja på duk, 45x60 cm; oramad

Geijersgatan 14, Göteborg

Maja Braathens

Budhistorik (9 bud)
3440345
3440344
2 800
3440342
2 600
3440340
2 400
3440338

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.