Ljuskrona venetiansk stil

479732

LJUSKRONA, venetiansk stil, 2000-tal, elektrifierad, höjd ca 60, diameter 50 cm

Smärre slitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Ljuskrona venetiansk stil

Budhistorik (3 bud)

3430287
3430238
3429876

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK: