Birger Ekman oljemålning

479728

BIRGER EKMAN (1905-1999): Stadsbild av Stockholm, signerad och daterad Ekman 1933, olja på duk, ca 45x90 cm

Fack 21

Birger Ekman oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3434810
1 600
3434808
3434807
1 400
3434806
1 300
3434803

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.