Byrå

479724

BYRÅ, 1900-tal, bemålad i grått, fyrlådig, beslag i mässing, höjd ca 103, 92x45 cm

Senare bemålning, slitage, list med avslag

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Byrå

Budhistorik (9 bud)
3429748
1 800
3430029
1 700
3429748
1 600
3430007
3429748

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.