Sidobord

479722

SIDOBORD, 1900-tal, grönmålade, höjd 65-69, bredd 62-68 cm

ett bord med lagning

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 15

Sidobord

Budhistorik (5 bud)
3433495
850
3434037
3433495
750
3431173
700
3431173

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.