Riddarhjälm

479721

HJÄLM, 1900-tal, metall, höjd ca 28 cm

Rost, slitage

Diverse

Monter 1

Riddarhjälm

Budhistorik (7 bud)
3429479
550
3429928
500
3429479
450
3428781
3429478

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.