Edith Widengren Oljemålning

479719

EDITH WIDENGREN (1905-1986): Landskap med lantbruk, olja på pannå, signerad Edith Widengren, bär otydlig datering, ca 48x60 cm

Fläckar

Fack 22

Edith Widengren Oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3429881
650
3419722
600
3419722
500
3429841
450
3419722

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.