Edith Widengren Oljemålning

479718

EDITH WIDENGREN (1905-1986): Visby ringmur, olja på duk, dubbelsignerad Edith Widengren, ca 65x90 cm

Smärre fläckar, krackeleringar

Fack 33

Edith Widengren Oljemålning

Budhistorik

2017-08-25 kl 13:04
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.