Fåtölj i nyrokoko

479715

FÅTÖLJ, nyrokoko, 1800-talets slut, vit klädsel, framben på hjultrissor, sitthöjd 33 cm

mindre slitage

Möbler, Fåtöljer

Geijersgatan 14, Göteborg

Fåtölj i nyrokoko

Budhistorik (13 bud)
3435156
900
3435165
850
3435156
3435162
750
3435156
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.