Ring silver diamanter

479712

RING, silver, i form av en blomma, cabochonslipad rosa turmalin, fasettslipade diamanter, ringstorlek ca 19 mm, vikt ca 15 g

Flertalet stenar med hack, nagg, några med skador

Guld/Smycken

Ring silver diamanter

Budhistorik (8 bud)
3435412
3 200
3431884
3430970
2 600
3429203
3428251
1 800

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.