Alexandre Gaston Guignard oljemålning

479701

ALEXANDRE-GASTON GUIGNARD (1848-1922), Landskap, signerad, olja på duk, ca 23x30 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (9 bud)
3435514
2 800
3435489
2 600
3435479
3435114
3434851
950

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.