Skulptur plexiglas

479699

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur, plexiglas, otydligt signerad, daterad -79, höjd ca 18 cm

Konst, Skulpturer

Monter 1

Skulptur plexiglas

Budhistorik (10 bud)
3428557
750
3428584
700
3428557
650
3425051
600
3420385
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.